25.04. ponedjeljak, 17:00 h |
Uskrsni koncert |
Otocic Košljun |
Mješoviti zbor Glazbene škole Varaždin, dirigent Dada Ruža |
|
|
25.04-01.05. |
"Festus asparagus" |
Puntarski restorani |
|
|
|
01.05. nedjelja |
Prva nedilja od Maja-Puntarski obicaj |
Obala |
|
|
|
07.05. nedjelja, 10:00 h |
"Ðir po Puntu" |
Obala |
|
|
|
20.05. petak, 20:30 h |
Otvorenje umjetnicke izložbe |
Galerija "Toš" |
Ratko Jobo - akademski slikar |
|
|
21.05.-22.05., 09:00 h |
Puntarska draga svima nam draga - eko akcija |
Puntarska draga |
|
|
|
27.05.-28.05., 21:00 h |
Jedrilicarska regata "CROATIA CUP" 2011. |
Opcina Punat |
Fešta uz grupu "Fortunal" |
|
|
10.06.-17.06. |
"Jelovnici naših starih" |
Obala/Puntarski restorani |
|
|
|
21.06. utorak, 21:00 h |
Vecer folklora |
Obala |
KUD "Punat" |
|
|
24.06. petak, 20:30 h |
Otvorenje umjetnicke izložbe ZŽZU HVIDR-a RH |
Galerija "Toš" |
|
|
|
25.06. subota, 21:00 h
Stara Baška |
Krajanska noc |
|
|
26.06. nedjelja, 19:00 h |
Kazališna predstava |
Narodni dom |
"Münchhausen" - Vili Matula |
|
|
28.06. utorak, 21:00 h |
Vecer folklora |
Obala |
KUD "Punat" |
|
|
29.06. srijeda, 20:30 h |
Petrova - pucki obicaj paljenja krijesa |
Hotel Kanajt |
|
|
|
05.07. utorak, 21:30 h |
Vecer Slavonije i Srijema |
Obala |
|
|
|
07.07.-10.07., 16:00 h |
Malonogometni turnir |
Školsko igralište |
07.07. razigravanje |
|
08.07. razigravanje |
|
09.07. cetvrtfinale |
|
10.07. polufinale/finale |
|
|
09.07. subota, 21:00 h |
Speelschare, koncert glazbene škole iz Belgije |
|
|
13.07. srijeda, 20:00 h |
Vecer klapske pjesme |
Obala |
Klapa "Kaštadi" |
|
|
15.07. petak, 20:30 h |
Otvorenje umjetnicke izložbe |
Galerija Toš |
Marinka Premuš - umjetnica |
|
|
15.07.-17.07., 21:00 h |
Vesele puntarske noci - pucke fešte |
|
15.07. Jole |
|
16.07. Jasmin Stavros |
|
17.07. Koktelsi |
|
|
19.07. utorak, 21:30 h |
Vecer folklora |
Obala |
KUD "Punat" |
|
|
23.07. subota, 09:30 h |
Puntari 90 i više let |
Obala |
|
|
|
27.07. srijeda, 20:00 h |
Vecer klapske pjesme - promenadno |
Obala |
Klapa "Zvonimir" i tamburaški sastav "Boduli" |
|
|
29.07. petak, 21:30h |
Time to rock/jazz/blues music |
Obala |
"Memento" i "Tvrdokorne mrlje" |
|
|
05.08. petak, 21:30 h |
Dan domovinske zahvalnosti - pucka fešta, "Berekini" |
Obala |
20:00 h Nastup limene glazbe Marinici |
|
|
05.08.-06.08., 21:30 h |
Ribarski dan - pucka fešta, "Kolaž" |
Obala |
05.08. 18:00 h polazak na ribarenje |
|
06.08. 09:00 h povratak s ribarenja |
|
|
09.08. utorak, 21:30 h |
Vecer folklora |
Obala |
KUD "Punat" |
|
|
12.08. petak, 20:30 h |
Otvorenje umjetnicke izložbe |
Galerija Toš |
Majda Zorko - akademska umjetnica |
|
|
13.08. subota, 18:00 h |
Barufe va dragi - pucka fešta |
Obala |
21:30 h Pucka fešta, "Gazde", "Point" |
|
|
15.08. ponedjeljak, 20:00 h |
Koncert klasicne glazbe |
Župna crkva "Sv. Trojice" |
Martina Tomcic, Sandra Bagaric |
|
|
16.08. utorak, 21:30 h |
Vecer folklora |
Obala |
KUD "Punat" |
|
|
25.08. srijeda, 21:30 h |
Susret tamburaških sastava |
Obala |
|
|
|
28.08. nedjelja, 19:00 h |
Kazališna predstava |
Narodni dom |
Carobnjak iz Oza |
|
|
02.09. petak, 21:30 h |
10. "Vecer klapske pjesme" - smotra klapa |
Obala |
|
|
|
03.09.-04.09. |
KUP "Košljun" - Regata za klasu Optimist |
Puntarska draga |
|
|
|
09.09.-11.09. |
Turnir u odbojci na pijesku |
Plaža "Punta de bij" |
|
|
|
09.09. petak, 20:30 h |
Otvorenje umjetnicke izložbe |
Galerija "Toš" |
Senaid Buljubašic - akademski umjetnik |
|
|
18.09. nedjelja |
3. Krk triatlon |
Dunat-Punat-Stara Baška |
|
|
23.09.-30.09. |
Jesen u Puntu |
Opcina Punat |
|
|
|
01.10. subota, 20:30 h |
Otvorenje umjetnicke izložbe |
Galerija "Toš" |
Tea Paškov Vukojevic - umjetnica |
|
|
01.10.-09.10. |
Dani maslina |
Opcina Punat - restorani |
|
|
|
15.10. |
Koncert mladih neafirmiranih bendova |
Obala/Narodni dom |
|
|
|
24.12. subota, 22:00 h |
Božicno-novogodišnji koncert |
Otocic Košljun |
|