|
|
|
16.05. petak |
20,30 h |
Otvaranje umjetničke izložbe fotografija |
Galerija Toš |
|
Ljubo Gamulin, Zagreb |
|
|
|
22.05. četvrtak |
18,00 h |
«Tijelovo» lokalni pučki običaj |
Punat |
|
Procesija, Sveta misa |
|
|
|
23.05. petak |
10,00 h |
CROATIA CUP 2008. – start klasa IMS |
Punat |
|
24. Međunarodna jedriličarska regata
|
|
|
|
24.05. subota |
10,00 h |
CROATIA CUP 2008. – start klasa OPEN |
Obala |
20,00 h |
Grupe LUNA & QUADRILL, ugostiteljska ponuda |
|
|
|
25.05. nedjelja |
11,00 h |
CROATIA CUP 2008. |
Marina Punat |
|
Proglašenje pobjednika |
|
|
|
31.05. subota |
10,30 h |
Podizanje Plave zastave – Udruga «Lijepa naša» |
Marina Punat |
|
Zaklada za odgoj i obrazovanje za okoliš ( Fee )
|
|
|
|
31.05. subota |
20,00 h |
«Alpe Adria» PUNAT 2008 |
Punat - Obala |
|
Međunarodni festival folklora |
|
|
|
01.06. nedjelja |
11,30 h |
«Alpe Adria» PUNAT 2008
|
Krk - Placa |
|
Međunarodni festival folklora |
|
|
|
04.06. srijeda |
14,30 h |
Podizanje Plave zastave – kamp «Konobe» (Fee) |
Punat |
15,30 h |
Podizanje Plave zastave – plaža «Punta de Bij»
|
|
|
|
09.-13.06. |
10,00 h |
Kamp za osobe s invaliditetom |
Ski-lift Dunat |
|
Natjecanje u wakebordu |
|
|
|
10.06. utorak |
21,00 h |
Kulturno-zabavni program |
Obala |
|
DVD «Drenova» & KUD «ZAMETSKI KOREN» |
|
|
|
13.06. petak |
17,00 h |
«Antonja» lokalni običaj |
Otočić Košljun |
|
Sv.Misa, Procesija |
|
|
|
Galerija «Toš» |
20,30 h |
Otvaranje umjetničke izložbe |
|
Akad. kiparica Branka Marčeta, Opatija
|
|
|
|
13.-15.06. |
|
FEŠTA OD ŠURLIC u puntarskim restoranima |
Punat (restorani ) |
|
Tradicionalna domaća kuhinja
|
|
|
|
14.06. subota |
11,00 h |
FEŠTA OD ŠURLIC u puntarskim restoranima |
Obala |
|
Prezentacija ručne izrade šurlica |
|
|
|
15.06. nedjelja |
12,00 h |
FEŠTA OD ŠURLIC u puntarskim restoranima |
Obala |
|
Prezentacija ručne izrade šurlica |
Otočić Košljun |
09,30 h |
Misa-Koncert muški zbor |
|
|
|
17.06. utorak |
21,30 h |
Večer folklora |
Obala |
|
KUD «PUNAT» Punat |
|
|
|
20.06. petak |
21,00 h |
Koncert «a capella» |
Župna crkva |
|
Klapa «RAŠKETA» Punat
|
|
|
|
24.06. utorak |
21,30 h |
Večer nacionalnog folklora |
Grill «Borići» |
|
KUD «PUNAT» Punat |
|
|
|
26.06. četvrtak |
21,00 h |
Promenadni koncert |
Obala |
|
Prve riječke mažoretkinje |
|
|
|
29.06. nedjelja |
20,00 h |
«Petrova» pučki običaj, blagdan Sv.Petra |
|
|
Sveta misa, paljenje krijesa |
Kanajt |
21,00 h |
Koncert–klasična gitara, Neven Hrustić |
|
|
|
01.07. utorak |
21,00 h |
Večer internacionalnog folklora |
Obala |
|
FG Kolumbija ( Rusija ) |
|
|
|
04.07. petak |
21,00 h |
Koncert «a capella» |
Placa/ Obala |
|
Ženska klapa «HRELJIN» & Klapa «RAŠKETA»
|
|
|
|
04.- 06.07. |
|
Workshop gitare |
O.Š. «FKF» Punat |
|
Damir Halilić-Hal |
|
|
|
06.07. nedjelja |
21,00 h |
Koncert na otvorenom |
Placa/Obala |
|
Damir Halilić-Hal & Co. |
|
|
|
09.07. srijeda |
21,00 h |
Glazbeno-scenski koncert |
Obala-pozornica |
|
Vokalno-plesna skupina «PUTOKAZI», Rijeka |
|
|
|
10.07. četvrtak |
18,00 h |
Razigravanje |
Rukometno igralište |
|
Malonogometni turnir |
|
|
|
11.07. petak |
20,30 h |
Otvaranje umjetničke izložbe |
Galerija «Toš» |
|
Akad.slikar Davor Žilić, Petrinja
|
Rukometno igralište |
18,00 h |
Malonogometni turnir - Razigravanje |
|
|
|
12.07. subota |
|
Malonogometni turnir |
Rukometno igralište |
18,00 h |
Polufinalne utakmice |
Placa |
21,00 h |
JAZZ koncert «Elvis Stanić Power Trio», Rijeka |
|
|
|
13.07. nedjelja |
|
Malonogometni turnir |
Rukometno igralište |
18,00 h |
Finale – proglašenje pobjednika |
|
|
|
15.07. utorak |
21,30 h |
Večer folklora |
Grill “Borići” |
KUD PUNAT
|
|
|
|
17.07. četvrtak |
20,00 h |
Kazališna priredba «DON QUIJOTE» |
Placa/Nar.dom |
Kazalište MERLIN - Zagreb |
|
|
|
19.07. subota |
09,00 h |
Susret puntara od devedeset i više let |
Obala |
LJETNE MAŠKARE - pučka veselica |
Obala |
20,00 h |
uz «COCKTAILS BAND», ugostiteljska ponuda |
|
|
|
21.07. ponedjeljak |
10-22,00 h |
«BASKET TOUR 2008» |
Obala |
Ulična košarka uz ples i glazbu |
|
|
|
24.07. četvrtak |
21,00 h |
Koncert sakralne glazbe |
Župna crkva |
Zbor ZVIJEZDA DANICA - Kraljevica |
|
|
|
25.07. petak |
21,00 h |
Koncert «a capella» |
Obala |
Ženska klapa VALOMET & klapa RAŠKETA |
|
|
|
29.07. utorak |
21,30 h |
Večer folklora |
Grill «Borići» |
KUD PUNAT Punat |
|
|
|
30.07. srijeda |
21,30 h |
Koncert ozbiljne glazbe |
Otočić Košljun |
«Acco Duo» klasični harmonikaški ansambl |
|
|
|
01.08. petak |
18,00 h |
RIBARSKI DAN - odlazak na ribarenje |
Obala |
21,00 h |
Klape promenadno, ugostiteljska ponuda |
|
|
|
02.08. subota |
08,00 h |
RIBARSKI DAN - budnica, |
Obala-Punćale |
10,00 h |
Vaganje i prodaja ulova ribe na ribarnici |
Obala |
20,00 h |
Grupa GUSTAFI & L'AMOUR, ugost. ponuda |
|
|
|
05.08. utorak |
21,30 h |
Večer nacionalnog folklora |
Obala |
|
KUD PUNAT Punat
|
|
|
|
08.08. petak |
20,30 h |
Otvaranje umjetničke izložbe |
Galerija «Toš» |
|
Akad.slikar Dražen Filipović, Rijeka |
Župna crkva |
21,00 h |
Koncert «a capella» - Klapa «RAŠKETA» Punat |
|
|
|
09.08. subota |
18,00 h |
Zabava za djecu i odrasle |
Obala |
|
Dan klaunova |
|
|
|
10.08. nedjelja |
18,00 h |
Zabava za djecu i odrasle |
Obala |
|
Dan klaunova |
|
|
|
12.08. utorak |
21,30 h |
Večer folklora |
Grill «Borići» |
|
KUD PUNAT Punat |
|
|
|
15.08. petak |
21,30 h |
Koncert «a capella» |
Otočić Košljun |
|
Klapa KAŠTADI, Poljica |
|
|
|
16.08. subota |
18,00 h |
BARUFE VA DRAGI - zabavne igre na moru Obala |
|
20,00 h |
ŠAJETA BAND & QUADRILL, ugost.ponuda |
|
|
|
19.08. utorak |
21,30 h |
Večer folklora |
Obala |
|
KUD PUNAT Punat |
|
|
|
22.08. petak |
21,00 h |
Koncert «a capella» |
Župna crkva |
|
Ženska klapa HRELJIN & klapa RAŠKETA
|
|
|
|
24.-31.08. |
10,00 h |
Karate treninzi: Shotokan-Karate, TAI CHI
|
Punat – Nar.dom |
17,00 h |
ShinDo-Karate ASK Linz, WKC AUSTRIA |
|
|
|
26.08. utorak |
21,30 h |
Večer folklora |
Grill «Borići» |
|
KUD PUNAT Punat |
|
|
|
29.08. petak |
21,00 h |
Promenadni koncert |
Obala/Placa |
|
Klapa RAŠKETA & TRAMUNTANA |
|
|
|
29.-31.08. |
|
DANI SMOKAVA - gastro vikend |
Punat ( restorani ) |
|
Posebna ponuda jela na bazi smokava |
|
|
|
30.08. subota |
18,00 h |
Svečanost povodom |
Narodni dom |
|
100 GODINA TURIZMA U PUNTU |
Obala |
20,00 h |
Pučka fešta uz glazbu, ugostiteljska ponuda |
|
|
|
02.09. utorak |
21,00 h |
Večer folklora i pjesme |
Obala |
|
KUD PUNAT |
|
|
|
05.09. petak |
20,00 h |
7. Večer klapske pjesme |
Vela placa/Obala |
|
Ženske klape: HRELJIN, KAMELIJA, VALOMET |
|
|
Muške klape: KAŠTADI, RAŠKETA, TRAMUNTANA
|
|
|
|
05.09. petak |
20,30 h |
Otvaranje umjetničke izložbe |
Galerija «Toš» |
|
Akad. slikar Ivan Lacković Croata |
|
|
|
06.09. subota |
10,00 h |
Otvoreno prvenstvo Hrvatske i Slovenije |
Ski-lift Dunat |
|
Cable wakeboard Tour 2008 |
Narodni dom |
19,00 h |
Lutkarska priredba za djecu «TIKVIĆI» |
|
|
Kazalište lutaka «KVAK» Zagreb |
|
|
|
08.09. ponedjeljak |
20,00 h |
Koncert gitara na otvorenom |
Obala |
|
TWENTY FINGERS – Rijeka |
|
|
|
11.09. četvrtak |
20,00 h |
Promenadni koncert |
Obala |
|
Gradska glazba Krk |
|
|
|
10. - 19.10. |
|
Manifestacija DANI MASLINA |
Punat |
|
Kulinarsko natjecanje |
|
|
|
10.10. petak |
|
Otvaranje umj.izložbe |
Galerija «Toš» |
20,30 h |
Slikar Zdenko Velčić, Rijeka |
|
|
|